KONST / Litografier / Färglitografier 10559135
nr 1055 9135
Färglitografier
3 st. vintermotiv, numrerade och signerade, motivet: 38x47
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 12 september 2016
kl 19:51:15
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)